Nábor

Momentálně hledáme následující pracovní pozice. Zašlete nám svůj životopis na následující adresu.

Engineering administrator

Popis pozice:

  • Definice pracovních postupů ve spolupráci s operativou
  • Příprava pracovních postupů a instrukcí
  • Spolupráce při školení pracovních postupů podle vytvořených pracovních instrukcí
  • Příprava a aktualizace časový studií procesů
  • Spolupráce a podpora při přípravě nových projektů – vzorkování nových výrobních setů, sběr dat
  • Podpora operativy skladu – značení pracovišť, definice a realizace 5S
  • Realizace layoutu pracovišť a skladu
  • Podpora pickovacích pracovišť (Pick-by-Light systém) – nastavení, údržba, technická podpora
  • Spolupráce při implementaci nových skladových technologií – podpora engineering týmu
  • Denní spolupráce s oddělením kvality, výroby a customer service

Požadujeme:

  • SŠ (VŠ) technického směru
  • Práce s PC – MS Office
  • Komunikace v AJ
  • ŘP skup. B
  • Technické myšlení
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu určitou 1 rok
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost školení a dalšího vzdělávání zaměstnanců (včetně jazykových kurzů)
  • Práci v přátelském kolektivu v zaběhnuté pobočce nadnárodní japonské společnosti
  • Nástup dle dohody, nejpozději 1.2.2021

Sumisho Global Logistics Europe s.r.o.
Podnikatelská 43, 301 00 Plzeň, Cz
E-Mail: ga@sgleurope.cz

Adding the value

with Distribution

with International Transportation

with Logistics Quality