Mezinárodní logistika

Spediční společnost(NVOCC)

Společnost SGL Europe má silnou logistickou síť po celém světě (SGL Group a spediční síť). Najdeme optimální přepravní řešení pro Váš malý náklad, nadrozměrný či těžký náklad i nebezpečné zboží.

Globální síť SGL

1. Přeprava dlouhého a těžkého nákladu

Pokud potřebujete infrastrukturu, vybavení fabriky, nadrozměrný nebo těžký náklad či jakoukoliv jinou nestandardní pomoc, dejte nám vědět! Podle charakteristiky nákladu Vám navrhne náš zkušený tým nejlepší možný způsob přepravy a kontrolu trasy předem, než se Váš náklad dostane do místa určení.


Submarine cable project in Europe

Projekt na kabely pro ponorku v Evropě

V rámci tohoto projektu jsme zajišťovali přepravu kabelů k ponorce a jejich příslušenství z Japonska do Evropy.
A po dobu celého projektu jsme kontrolovali veškeré pokládání kabelů, abychom mohli proaktivně zvládat všechny krizové situace.

Využíváme bohatých zkušeností, které SGL Group má, splníme všechny Vaše požadavky.

Submarine cable project in Europe

2. Mezinárodní nákup a logistika

Pro všechny zákazníky od dodavatelů po celém světě.
Využíváme bohatých zkušeností SGL Group zabývající se zásobovací logistikou po celém světě a tak trvale zajišťujeme, abychom plnili Vaše požadavky.

Dodávky pro projekt na stavbu luxusního parníku

Na základě přepravních možností od evropských dodavatelů a postupu prací u japonských zákazníků zajišťujeme optimální zásobování správně pomocí letecké či námořní přepravy. Zvládli jsme tak podpořit projekt na výstavbu světově známého zaoceánského parníku a získali jsme vysoké hodnocení od zákazníků.

Support shipbuilding Project for luxurious liner